Žáci začali porážkou

V sobotu odehráli naši žáci pod vedením trenéra Heřmana Kubína první mistrovské utkání. V první půli jsme hlavně v úvodu dokázali soupeři z Bílého Kostela, který byl vyspělejší konkurovat a především Lukáš Linka několika průniky dělal hostům velké problémy. Bohužel jsme nenastoupili v kompletní sestavě a postupem času nás hosté přehrávali a vyhráli první půli 3:0.

V druhé půli našim pouze 10 hráčům chyběli síly a celkové skore narostlo na konečných 11:0 pro hosty. „Doufejme, že v příštím utkání budeme kompletní a budeme mít i někoho na střídání, abychom lépe rozložili síly a mohli soupeřům konkurovat“ řekl po zápase trenér Heřman Kubín a poděkoval našim malým bojovníkům za účast a podpořil je do další práce.