Mladší žáci a starší přípravka odehráli několik PU

První dvojzápas odehráli mladší žáci a starší přípravka v neděli 24.5. 2020 proti děvčatům z Liberce a Krásné Studánky. Obě utkání v počtu 7 + 1 se odehráli na trávě v Českém Dubu. V  utkáních dominovala děvčata, která byla herně vyspělejší. Pro naše kluky po pauze to bylo náročné a nám to ukázalo, kdo na sobě trochu pracoval a kdo ne. Dokázali jsme vstřelit několik golů, ale celková prohra byla vysoká.

V dalším utkání se utkali ve čtvrtek 28.5. opět obě kategorie proti týmu ze Stráže pod Ralskem. Obě utkání již byla vyrovnaná a kluci byli zdatným soupeřem a i když jsme nakonec prohráli o 2 a o 4 goly, všichni měli z utkání již dobrý pocit a bylo vidět, že jsme se vydali správnou cestou.

Poslední přípravné utkání odehrála pouze starší přípravka ve čtvrtek, kdy jsme opět na našem hřišti v Českém Dubu hostili tým z FA Jablonec. Po rozpačitém začátku se hra trochu zlepšovala a konečný výsledek 7:10 ukazuje, že se hrál atraktivní ofenzivní fotbal. Do konce sezony chceme odehrát s každou kategorií ještě alespoň 2 utkání. V úterý 9.6. nás čeká od 16 hodin fotbalová olympiáda a v posledním červnovém týdnu bude tradiční rozlučka v úterý 23.6 od 17 hod.- fotbálek proti rodičům a společné občerstvení,