Turnaje se vydařily

V sobotním turnajovém klání nejmenších nadějí se utkaly tři rozdvojené týmy – domácí MFK, VTJ Rapid a Vesec. Nejprve se hrálo 3 na 3 na polovinu hřiště dvoukolově, aby na sebe narazili všichni hráči všech týmů. Po krátké přestávce si v druhé polovině vyzkoušeli klasický model 4 + 1, nejvíce golů 54 vstřelili hráči z VTJ Rapid Liberec, 50 golů a druhé místo obsadili Vesečtí a domácí malí bojovníci s 15 goly obsadili pěkné třetí místo.

V nedělním dopoledni se utkali týmy ročníku 2013 a mladší. V konkurenci 5 týmů se nejvíce dařilo hráčům z Fotbalové akademie Jablonec, druhé místo si díky většímu množství vstřelených branek vybojovali hráči z prvního týmu Doubí, třetí skončili hráči VTJ Rapid Liberec, čtvrtý druhý tým Doubí a pátí domácí borci z MFK, pro které to byla většinou první zkušenost s halovým turnajem.

Odpoledne se utkaly 4 týmy ročníků 2011 a mladších. Nejlépe se vedlo výběru Standy Bejdy( hráči z individuálních a skupinových tréninků ), druzí skončili specialisti VTJ Rapid Liberec a třetí bojovníci z MFK Podještědí, kteří statečně bojovali a pouze o gol nepostoupili do finále. Čtvrté místo si odvezli kluci ze Sportingu Mladá Boleslav.

Všechny turnaje se odehráli v přátelské atmosféře a byly vidět skvělé individuální výkony. Přesně za měsíc nás čeká druhé kolo halových turnajů MFK Podještědí, tak se pořadatelé budou těšit na další skvělé souboje a výkony.