VYSOKÁ VÝHRA STARŠÍ PŘÍPRAVKY PROTI SMRŽOVCE

Hodnocení  zápasu proti Smržovce: Kluci dnes podali obdivuhodný výkon. Celý zápas, 2x 30 min., odehráli bez střídání a ještě k tomu ve vysokém tempu. Celý první poločas byl velmi vyrovnaný, s výsledkem 5:3 pro nás. Ze začátku nám dělala problém rozehra od brány, ale v poločase jsme si to ukázali jak to má vypadat a ve druhém poločase už to vypadalo úplně jinak. V tomto zápase jsme se zaměřili na pro nás čtyři důležité věci a to byla rozehra od brány, napadání, poziční postavení a střelba. Překvapivě jsme to všechno správně plnili. Ve druhém poločase soupeř odešel po fyzické stránce, ačkoli měli dva hráče na střídání, a potom už nám to začlo krásně střílet. Po celý zápas byli vidět krásné akce, avšak ne vždy bohužel dotažené až do samotného finále. Dnes si všichni kluci zaslouží velkou pochvalu. Snad nám toto nasazení vydrží i do dalších zápasů.

Konečný výsledek: 17:4